ابلاغ دستورالعمل برگزاری حضوری جلسات دفاع از پایان نامه و رساله دانشگاه آزاد

ابلاغ دستورالعمل برگزاری حضوری جلسات دفاع از پایان نامه و رساله دانشگاه آزاد

جاوید شو: دستورالعمل برگزاری حضوری جلسات دفاع از پایان نامه و رساله دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در امتداد تحقق اهداف و برنامه پنج ساله راهبردی عملیاتی سند تحول و تعالی این دانشگاه ابلاغ گردید.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، «دستورالعمل برگزاری حضوری جلسات دفاع از پایان نامه و رساله» از طرف دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی و دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استانها ابلاغ گردید.
در این دستورالعمل آمده است: در امتداد تحقق اهداف و برنامه پنج ساله راهبردی عملیاتی سند تحول و تعالی دانشگاه، بمنظور اثربخشی، ارزش افزایی و ارتقاء سطح کیفی دستاوردهای پژوهشی و باتوجه به پیشرفت پروسه واکسیناسیون در کشور و روند کاهش آمار ابتلاء به بیماری کرونا و همین طور امکان حضور مستمر دانشجویان و اعضای هیأت علمی در دانشگاه، آزمایشگاه و کارگاه، لازم است از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ تمامی جلسات دفاع از پایان نامه و رساله دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی با حضور استاد راهنما، مشاور و داور، در واحد دانشگاهی محل تحصیل دانشجو اجرا شود.
در این دستورالعمل تاکید شده است که رعایت شیوه نامه های بهداشتی ابلاغی از طرف ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا الزامی است.
منبع:

1400/08/28
22:24:11
5.0 / 5
826
تگهای خبر: برنامه , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان جاوید شو
جاوید شو جاوید شو