از سوی دانشگاه آزاد انجام شد

راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار

راه اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار

به گزارش جاوید شو مشاور رئیس دانشگاه در امور پژوهشی و مجری طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی از طریق اندازی سامانه پیامکی پژوهشیار برای اطلاع رسانی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه اطلاع داد.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، دکتر محمد علی اکبری ضمن اشاره به اهمیت اطلاع رسانی مراحل دفاع از رساله و رساله دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در سامانه پژوهشیار، اظهار داشت: با عنایت به سامانه محور شدن خدمات پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در چارچوب طرح پایش و سامانه پژوهشیار، تمامی فرآیند در ارتباط با دفاع از رساله یا رساله دانشجویان از راه سامانه پیامکی پژوهشیار به دانشجویان اطلاع رسانی خواهد شد.
وی افزود: دانشجویانی که تمایل به استفاده از خدمات پیامکی سامانه پژوهشیار دارند، می توانند با رفتن به پنل کاربری خود در سامانه با ثبت درخواست از راه درگاه پرداخت سامانه پژوهشیار، بعد از فعال شدن پیامک برای آنها، از تمامی مراحل گردش کار درخواست ها و وضعیت پروپوزال های خود آگاه شوند.
همینطور در آینده نزدیک، اطلاع رسانی های سامانه پژوهشیار از راه پیامک هم صورت خواهد گرفت.
مجری طرح پایش دانشگاه آزاد افزود: دانشجویان با استفاده از سامانه اطلاع رسانی پیامکی پژوهشیار قادر خواهند بود که از تمامی مراحل انتقال مراحل درخواست/ پروپوزال خود در سامانه پژوهشیار و همینطور فعال شدن ویرایش برای درخواست/ پروپوزال خود در سامانه پژوهشیار آگاه شوند. دانشجویان می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خویش را درباره سامانه پیامکی و نحوه استفاده از خدمات آن از راه https: //ris.iau.ac.ir/new_ticketing.phtml با ما در بین بگذارند.
براساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علی اکبری تصریح کرد: آخرین اخبار سامانه پژوهشیار، اخبار پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی و آئین نامه های حوزه پژوهشی علاوه بر پرتال روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در سامانه پژوهشیار هم به آدرس https: //ris.iau.ac.ir/home_news.phtml اطلاع رسانی می شود.


منبع:

1400/08/23
09:47:47
5.0 / 5
412
تگهای خبر: خدمات
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو