مسابقه کتاب نوش در اردبیل

مسابقه کتاب نوش در اردبیل

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل اظهار داشت: برنامه های متنوعی در هفته کتاب خوانی در استان برگزار می شود که مهم ترین آن برگزاری مسابقه بزرگ ˮکتاب نوشˮ در سطح مراکز فرهنگی هنری استان است.


زعفر احدزاده روز چهارشنبه به ایرنا اضافه کرد: در این مسابقه کتاب خوانی که در میان گروههای سنی ۹ تا ۱۲ سال(نونهال و نونگاه) و ۱۳ تا ۱۷ سال (نوجوان) خواهد بود، شرکت کنندگان می بایست کتاب موردعلاقه شان را در چارچوب فیلم کوتاه ۹۰ ثانیه ای و با صدای خود معرفی نمایند که در انتها از برگزیدگان این فرایند تجلیل خواهد شد.
به گفته وی، شرکت کنندگان در مسابقه می توانند آثار خویش را از راه پرتال مجازی کانون استان اردبیل به آدرس(ardabil@kanoonparvaresh.ir) و هم چنین از راه پیام رسان واتساپ به شماره همراه (۰۹۱۴۷۴۵۱۴۳۳) ارسال نمایند.
وی بیان نمود: هم چنین در این ایام از کودکان و نوجوانان کتاب خوان و برتر استان هم در جهت ترویج و توسعه‌ی فرهنگ کتاب خوانی تقدیر به عمل خواهد آمد و برنامه های کتاب محور دیگری در چارچوب فعالیتهای عمومی و مهم کانون اجرا خواهد شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل بابیان این که کتاب مبنای دانایی و دروازه آگاهی بوده و مهم ترین ابزار انتقال تاریخ، تجارب، دانش ها و توسعه جوامع است، اظهار نمود: مهربانی با این یار مهربان باید جدی تر از هر زمانی انگاشته شود، چون که عصر همگرایی دانش فقط با رشد خرد و آگاهی افزایی امکان دارد.
احدزاده اضافه کرد: مهم ترین نهاد مهربانی و آشتی با برترین اختراع بشری(کتاب) خانواده است و گرانی قیمت کتاب نباید سبب کم رنگی آن در سبد نیازمندی خانواده ها شود.1400/08/19
12:23:43
5.0 / 5
940
تگهای خبر: برنامه , شركت , فرهنگ , كتاب
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو