وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

دولت سیزدهم خویش را ملزم به پیگیری دغدغه های مراجع عظام تقلید می داند

دولت سیزدهم خویش را ملزم به پیگیری دغدغه های مراجع عظام تقلید می داند

به گزارش جاوید شو وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: دولت سیزدهم خویش را ملزم به پیگیری نگرانی ها و دغدغه های مراجع معظم تقلید می داند و بر همین مبنا ارتباطات برقرار شده در این دوره با دفاتر مراجع معظم تقلید قابل مقایسه با دوره های گذشته نیست.


به گزارش جاوید شو به نقل از خبرگزاری ایرنا، دکتر "محمدمهدی اسماعیلی"روز جمعه در حاشیه بازدید از طرح های عمرانی فرهنگی شهرستان کبودرآهنگ در پاسخ به سوالی پیرامون رویکرد دولت در برابر دغدغه ها و نگرانی های مراجع عظام تقلید درباره مسائل کشور بخصوص مسائل پیش آمده اخیر اضافه کرد: سیاست دولت سیزدهم و شخص رئیس جمهوری، پیگیری دغدغه ها و نگرانی های مراجع عظام تقلید است و بر همین مبنا است که تمهیدات ویژه ای در این دولت برای ارتباط با دفاتر مراجع عظام تقلید نسبت به دوره های قبل پیشبینی شده است.
وی ضمن اشاره به سفر رئیس جمهوری و وزیران دولت به شهر مقدس قم و عرضه گزارش و دریافت رهنمود از مراجع معظم تقلید، بیان نمود: دولت سیزدهم و آیت الله رئیسی از آن جهت که دغدغه ها و نگرانی های مراجع عظام تقلید را نگرانی و دغدغه مردم می دانند، ساز و کار ویژه ای را برای دریافت نظرات و رهنمودهای این بزرگواران تدارک دیده اند و این رهنمودها و بیان دغدغه ها را کمکی بزرگ به دولت برای پیشبرد برنامه های خود با هدف حل مشکلات مردم می داند.
به گزارش جاوید شو به نقل از خبرگزاری ایرنا، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه در جریان سفر به شهرستان کبودرآهنگ با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان این شهرستان ادای احترام کرد.
"محمدمهدی اسماعیلی" شب گذشته در سفری غیررسمی به شهرستان کبودرآهنگ(زادگاهش) رفت و با تعدادی از جوانان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
وی همینطور در یادواره شهدای پنجم آبان شهرستان کبودرآهنگ که به صورت همزمان در نماز جمعه این شهر برگزار شد، شرکت و سخنرانی کرد.


منبع:

1400/08/08
09:33:14
5.0 / 5
928
تگهای خبر: برنامه , سفر , شركت , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو