مقاله فیلمساز کرمانشاهی جزو 10 مقاله برتر کشور شد

مقاله فیلمساز کرمانشاهی جزو 10 مقاله برتر کشور شد

مقاله «پیمان فلاحی» مدرس و فیلمساز انجمن سینمای جوان کرمانشاه با عنوان «دانش فیلمنامه­ نویسی از رهگذر مطالعات عصب­ شناسی؛ نگاهی نسبتا نوین برای مسئله ه­ای قدیمی» جزو ۱۰ مقاله برتر جایزه پژوهش سال سینمای ایران شد.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایرنا، این مقاله به همراه ۹ مقاله دیگر در کتاب مجموعه مقالات برتر جایزه پژوهشی سال سینمای ایران چاپ و از جانب انتشارات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر گردید.
این کتاب مجموعه ای از مقالات برگزیده ارسالی به چهارمین جایزه پژوهش سال سینمای ایران است که به همت سازمان سینمایی برگزار شده است؛ این ۱۰ مقاله از میان ۶۷ چکیده و ۴۰ مقاله نهایی برگزیده شده که با استناد به این کتاب، کاربردی بودن و محوریت مطالعات سینمای ایران در کنار خصوصیت های علمی و فنی آنها، از معیارهای گزینش مقالات توسط هیأت داوران بوده است.
چهارمین دوره جایزه پژوهشی سال سینمای ایران به همت سازمان سینمایی و امور سمعی بصری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی به دبیری دکتر «بهروز محمودی بختیاری» در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار و با معرفی آثار برتر پایان یافت.
پیمان فلاحی دانش­ آموخته انجمن سینمای جوان کرمانشاه از سال ۱۳۹۷ بعنوان مدرس در این مرکز فعالیت دارد و تابحال در حوزه سینما چندین کتاب ترجمه و چندین مقاله را به رشته تحریر در آورده است.


منبع:

1400/07/22
12:54:01
5.0 / 5
781
تگهای خبر: فرهنگ , كتاب , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو