220 اثر مهدوی توسط انتشارات جمکران تولید شد

220 اثر مهدوی توسط انتشارات جمکران تولید شد

به گزارش جاوید شو مدیر حوزه محتوی و پژوهشی انتشارات مسجد جمکران، اظهار داشت: هدف انتشارات جمکران تولید آثار مهدوی بوده و تا حالا 220 اثر ساخته ایم، خیلی از آثار نیز در جشنواره ها و مسابقه ها حائز رتبه شده اند.


به گزارش سه شنبه شب مرکز خبر حوزه حجت الاسلام علی اکبر صمدی در گفت وگویی با اشاره به کارهای انتشارات مسجد مقدس جمکران، گفت: انتشارات کتاب جمکران از سال ۶۸ کار خودرا آغاز نموده و بیش از ۸۰۰ عنوان کتاب در ضمن این سال ها تدوین شده است.
وی افزود: هدف انتشارات مسجد جمکران تولید آثار مهدوی بوده و تا حالا ۲۲۰ اثر ساخته ایم و در این میان خیلی از آثار در جشنواره ها و مسابقه ها حائز رتبه شده اند.
صمدی با بیان اینکه از شروع امسال ۳۰ عنوان کتاب تدوین و چاپ شده است، بیان داشت: در ابتدای امسال و هم زمان با نیمه شعبان ۱۲ اثر رونمایی گردید و در آخر سال نیز ۱۲ اثر دیگر رونمایی و منتشر خواهد شد.
وی اشاره کرد: در زمینه رُمان و داستان کودکان، برنامه ریزی خوبی صورت گرفته و ۲ عنوان کتاب نیز رونمایی خواهد شد.
مدیر حوزه محتوی و پژوهشی انتشارات جمکران، اشاره کرد: علاوه بر تهیه و تدوین کتاب، کارگروهی نیز برای مقابله با مدعیان دروغین امامت تشکیل، و اقدام های خوبی دراین زمینه تولید و انتشار یافته است.
وی در آخر اشاره کرد: تا آخر سال ۸۰ عنوان کتاب روانه بازار خواهد شد و دریافت کتاب های انتشارات جمکران نیز بوسیله مراجعه به فروشگاه های مسجد و همین طور پایگاه کتاب جمکران به آدرس ketabejamkaran.ir ممکن خواهد بود، در فروشگاه های کتاب استانها هم می توان کتاب ها را دریافت کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به رونمایی از چهار اثر این انتشارات در آستانه نهم ربیع الاول سالروز شروع امامت امام زمان (عج) بیان کرد: سفیر دوازدهم، آخرین آفتاب، دیدار به وقت باران و طاووس مستور همچون این آثار می باشد. /


منبع:

1400/07/21
09:50:29
5.0 / 5
910
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
جاوید شو جاوید شو