بازیگر روزگار قریب:

نوجوانان جایگاه کم اهمیتی در سینمای ایران دارند

نوجوانان جایگاه کم اهمیتی در سینمای ایران دارند

بازیگر نوجوان مجموعه «روزگار قریب» که در ۱۴ سال قبل در ۴۰ سریال و فیلم ایفای نقش کرده می گوید نوجوانان و جوانان در سینمای ایران جایگاه کم رنگی دارند.


مانی رحمانی که در سریال جدید تلویزیونی محمود معظمی ایفای نقش می کند، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با عنایت به فیلمهای ساخته شده جهانی، خیلی راحت به این نتیجه می رسیم که جایگاه جوانان و نوجوانان در سینمای ایران هیچگاه قابل قیاس با سطح جهانی آن نیست.
وی همینطور درباره الگوی خود در حرفه بازیگری اظهار داشت: همه اساتید سینما برای من الگو هستند ولی سبک بازی لئوناردو دیکاپریو و شهاب حسینی و نوید محمد زاده رو بسیار دوست دارم.
به دنبال ایفای نقش های متفاوتم
رحمانی برنامه خود برای بازیگری را ایفای نقش های متفاوت و دستیابی به معتبرترین جایزه های سینمایی عنوان نمود و البته این را هم اظهار داشت که نیم نگاهی به کارگردانی و ساخت فیلم در ژانر اکشن جنایی دارد.
این بازیگر جوان سینمای ایران گفت: در حدود ۴۰ فیلم و سریال در مدت ۱۴ سال بازی کرده و از آموختن در کنار همه کارگردانانی که افتخار همکاری با آنها را داشتم نهایت لذت رو برده ام.
رحمانی این را هم اظهار داشت که به سینما به چشم صنعت نگاه می کند اما نقش آفرینی را عاشقانه ایفا می کند.
وی در عین حال که پدربزرگ و پدر و مادرش را بسیار موثر و مشوق خود در ورود به حرفه بازیگری می خواند اظهار داشت: از راه دادن تست در دفاتر سینمایی به صورت هنروری وارد این عرصه شده است.


هنروران در سینمای ایران مورد بی مهری قرار می گیرند
وی تصریح کرد: هنروران بطور قطع مظلوم ترین قشر سینمای ایران هستند و با عنایت به اهمیت حضورشان در سینما و تلویزیون از نظر مادی معنوی بسیار مورد بی مهری قرار می گیرند.
رحمانی اشاره کرد: به امید روزی که نگاه مدیران و اساتید به سینمای کودک و نوجوان حرفه ای تر، پدرانه و دلسوزانه تر باشد، تا هم مخاطب خاص رضایت کامل داشته باشد و هم بازیگر کودک و نوجوان با ارامش خاطر بیشتری در راه خود قدم بردارد.


منبع:

1400/07/01
12:19:58
5.0 / 5
908
تگهای خبر: برنامه , صنعت , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو