زمان برگزاری همایش سه ساله های حسینی تغییر نمود

زمان برگزاری همایش سه ساله های حسینی تغییر نمود

جاوید شو: مسئول هیات پیروان عترت تهران هیات رزمندگان اسلام از تغییر زمان برگزاری همایش سه ساله های حسینی اطلاع داد.


فاطمه گنجی روز شنبه به خبرنگار معارف ایرنا اظهار داشت: همایش بین المللی سه ساله های حسینی قرار بود ساعت ۱۶ تا ۱۷ فردا پنجم ماه صفر سالروز وفات حضرت رقیه با حضور هزار نفر شامل مادران و دختران ۲ تا پنج سال در حرم امام خمینی (ره) برگزار گردد که ساعت برگزاری آن به ۹ و نیم تا ۱۱ تغییر یافت.
پیش تر اعلام شده بود این همایش در ۲۱ شهریور مصادف با پنجم ماه صفر سالروز وفات حضرت رقیه از ساعت ۱۶ تا ۱۷ با حضور هزار نفر شامل مادران و دختران ۲ تا پنج سال در حرم امام خمینی (ره) برگزار می گردد.
علی اکبر مداحی پیش تر در نشست خبری همایش جهانی سه ساله های حسینی اظهار داشته بود: همایش سه ساله های حسینی از سال ۸۰ به همت هیات پیروان عترت واحد خواهران هیات رزمندگان اسلام در مهدیه تهران شروع شد و ۲۰ سال است که همه ساله برگزار می شود و به مرور سایر استان ها و شهرستان ها از این همایش الگو گرفته مبادرت به برگزاری آن کردند.
وی ادامه داد: در سال ۹۸ این همایش در ۳۰۰ شعبه از هیات رزمندگان اسلام و ۴۰۰ نقطه از هیات ها، مساجد، حسینیه ها و مراکز فرهنگی این همایش را برگزار کردند بگونه ای که در آن سال ۷۰۰ نقطه برگزار شد.
مداحی ضمن اشاره به شیوع کرونا از اواخر سال ۹۸ عنوان کرده بود: در سال ۹۹ این همایش به صورت مجازی و با حضور ۳۰ شعبه از هیات ها برگزار شد و سال جاری هیات رزمندگان از مساجد، هیات ها و مراکز فرهنگی دعوت می کند تا این برنامه را به صورت محدود و مجازی برگزار کنند.

1400/06/21
10:02:00
5.0 / 5
956
تگهای خبر: برنامه , فرهنگ
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
جاوید شو جاوید شو