از سوی انتشارات الزویر؛

کتاب چالش های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در منابع آب منتشر گردید

کتاب چالش های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در منابع آب منتشر گردید

کتاب «چالش های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در منابع آب»، تألیف دکتر امید بزرگ حداد، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران از جانب انتشارات الزویر منتشر گردید.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، کتاب دکتر امید بزرگ حداد، استاد دانشکده مهندسی و فناوری کشاورزی دانشگاه تهران تحت عنوان «چالش های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در منابع آب» " Economical، political، and social Issues in Water Resources"، از جانب انتشارات الزویر منتشر گردید.

طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، این کتاب، یک مرور کلی جامع و بین رشته ای بر هر سه عامل مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و ارتباط آنها با منابع آب عرضه می دهد. در بخش اقتصادی به مسائلی شامل حسابداری آب، اقتصاد آب، قیمت‏ گذاری آب، بازار آب، بانک آب و بورس پرداخته شده است.
در بخش سیاسی هم مبحث هایی همچون قدرت آب و هیدروهژمونی، دیپلماسی و هیدروپلیتیک آب، حقوق و قوانین آب، حکمرانی و سیاستگذاری آب، مدیریت منابع آب مشترک و سامانه های مدیریت آب بررسی شده اند. همینطور در بخش مسائل اجتماعی مواردی مانند آب و فرهنگ، تمدن و تاریخ، کیفیت آب، بهداشت و سلامت و آب و جامعه مورد بحث قرار گرفته اند.
منبع:

1400/05/31
23:23:09
5.0 / 5
789
تگهای خبر: سلامت , فرهنگ , كتاب , كیفیت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو