جذب پژوهشگر پسادكتری در دانشگاه الزهرا

جذب پژوهشگر پسادكتری در دانشگاه الزهرا

به گزارش جاوید شو دانشگاه الزهرا شرایط پذیرش پژوهشگر مقطع پسا دکتری در این دانشگاه را اعلام نمود.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، دانشگاه الزهرا در جهت استفاده از ظرفیت نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه های داخل و خارج از کشور، مبادرت به جذب پژوهشگر پسادکتری کرده است.
متقاضیان خانم و آقا حائز شرایط می توانند درخواست های خویش را تا پانزدهم شهریور ۱۴۰۰ به پست الکترونیک l.mashhodi@alzahra.ac.ir ارسال نمایند.
در شرایط پذیرش پژوهشگر پسا دکتری این دانشگاه آمده است: داشتن مدرک دکتری متناسب با پژوهش مورد تقاضا و استاد میزبان از یکی از دانشگاه های معتبر دولتی داخل یا خارج از کشور که به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد و بیشتر از سه سال از تاریخ دریافت مدرک نگذشته باشد. (مدت زمان دوره لزوم وظیفه عمومی به این مدت اضافه می شود. ضمنا در صورت داشتن سابقه کار پژوهشی و فناوری مرتبط این مدت تا ۵ سال قابل افزایش است.)
از دیگر شرایط پذیرش، نداشتن مشکل نظام وظیفه برای داوطلبین مرد و برخورداری از صلاحیت های عمومی و عدم ممانعت قانونی ورود به آموزش عالی است.
همچنین، داشتن حداقل دو سفارش نامه صلاحیت انجام پژوهش در دوره از استادان راهنماو مشاور رساله دکتری و یا کارشناسی ارشد از دیگر شرایط پذیرش است.
برای رشته های علوم انسانی نیز، داشتن حداقل دو مقاله کامل علمی ـ پژوهشی در دوره دکتری که یکی از آنها در مجلات JCR با نمایه WOS یا Scopus انتشار یافته باشد، الزامی است.
برای رشته های علوم پایه و فنی مهندسی، داشتن حداقل دو مقاله کامل علمی ـ پژوهشی در دوره دکتری که در مجلات JCR با نمایه WOS انتشار یافته باشد، مورد نیاز است.
همچنین، گفته شده، داشتن پویایی لازم در زمان دانش آموختگی دوره دکتری مانند انتشار مقالات به تعداد سالهای دانش آموختگی ثبت اختراع و یا طرح ارتباط با صنعت و جامعه معتبر می تواند جانشین مقاله شود.1400/04/28
08:28:08
5.0 / 5
636
تگهای خبر: صنعت , نخبگان
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو