دانشگاه علوم توانبخشی اعلام كرد

فراخوان ارسال طرح پژوهشی به كمیته تحقیقات دانشجویی

فراخوان ارسال طرح پژوهشی به كمیته تحقیقات دانشجویی

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از همه دانشجویان دانشگاه دعوت کرد، جهت ارائه پروپوزال پژوهشی در کلیه محورهای در رابطه با رشته های توانبخشی و سلامت اجتماعی در قالب پروپوزال مورد تایید دانشگاه، تا تاریخ 31 مردادماه 1400 اقدام نمایند.به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، دانشجویان می توانند یک یا چند پروپوزال در زمینه های توانبخشی و سلامت اجتماعی را جهت بررسی و داوری به کمیته تحقیقات ارسال نمایند.

قالب نوشتن این پروپوزال در سایت دانشگاه، قسمت معاونت تحقیقات و فناوری، در بخش فرم ها و بخشنامه ها موجود است.

براساس این اطلاعیه، طرح ها باید در سامانه پژوهان دانشگاه بارگذاری شود. اعلام نتایج بررسی مدارک ارسالی بعد از طی مراحل ارزیابی پژوهشی، بوسیله همین سامانه اعلام خواهد شد.

این اطلاعیه اضافه کرد: مقدار بودجه گرنت جهت اجرای پژوهش، بر طبق پیشنهاد دانشجو، ملاحظات مالی دانشگاه و اولویت های پژوهشی بررسی، و در سه تا چهار قسط پرداخت خواهد شد.

این گزارش همین طور حاکیست، سقف در نظر گرفته شده گرنت، صدمیلیون ریال (ده میلیون تومان) است، با این وجود در صورتیکه طرح های پژوهشی دانشجویان دارای اهمیت بسیار بالا و کاربردهای مهم درمانی باشد، تلاش هایی برای افزایش گرنت صورت خواهد گرفت.

کمیته تحقیقات دانشجویی متذکر شده است: در صورتیکه دانشجو بیش از یک طرح پژوهشی داشته باشد، می تواند تمامی طرح ها را جهت بررسی در کمیته تحقیقات ارسال نمایند.

همچنین، درصورتی که تعداد پروپوزال های قابل تایید بالاتر از حدنصاب جهت تخصیص گرنت و تصویب باشد، این پروپوزال ها در فراخوان های آتی (به زودی) بررسی دوباره خواهند شد. طبعا طرح های دانشجویانی که در دوره اول تصویب نشده ( به دلایلی مانند تکمیل سقف پروپوزال ها و... )، در فراخوان های بعدی در اولویت قرار خواهند گرفت.

بنابر اعلام وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر، با کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه تماس بگیرند.

فرم پیشنهاد طرح پژوهشی
1400/04/03
14:44:07
5.0 / 5
776
تگهای خبر: سایت , سلامت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
جاوید شو جاوید شو