كتاب مربیگری درجه سه رشته های ورزشی در همدان رونمایی گردید

كتاب مربیگری درجه سه رشته های ورزشی در همدان رونمایی گردید

ایرنا- کتاب دروس درجه سه رشته های ورزشی به نویسندگی ˮمیلاد وجدانی فتحی و راهله ترکیانˮ از مربیان و دانش آموختگان تربیت بدنی روز پنجشنبه طی مراسمی به میزبانی هیات ورزش های همگانی استان همدان رونمایی گردید.


سرپرست هیات ورزش های همگانی استان همدان درباب انتشار این کتاب به خبرنگار ایرنا گفت: این کتاب با محوریت دروس پیش نیاز مربیگری درجه سه برای تمامی رشته های ورزشی انتشار یافته است.
"مریم روحی" اضافه کرد: میلاد وجدانی فتحی و راهله ترکیان از مربیان بهادار ورزش استان همدان بانی انتشار این کتاب هستند که بطور قطع با استقبال نیز مواجه خواهد شد.
وی اشاره کرد: کتاب «دروس مربیگری درجه سه» در یکهزار جلد به چاپ رسیده و هر جلد به ارزش پانصد هزار تومان به فروش می رسد.
راهله ترکیان از نویسندگان این کتاب نیز اظهار داشت: کتاب دروس مربیگری درجه سه در انتشارات رزا به چاپ رسیده و راهنمایی مناسب برای تمامی مربیان، ورزشکاران و به ویژه مدرسان دوره های مربیگری نظریه است.
وی اضافه کرد: در انتشار این کتاب از همکاری میلاد وجدانی فتحی و نیز حمایت خانواده ام قدردانی می کنم.
وی تصریح کرد: در این کتاب تمامی دروس پیش نیاز مربیگری درجه سه همچون سنجش واندازه گیری، رشد و تکامل حرکتی، مبانی آمادگی جسمانی، ایمنی در ورزش، روانشناسی در ورزش، تعذیه در ورزش، برنامه ریزی و طراحی تمرین، آناتومی، نقش مربی، دوپینگ، مبانی تربیت بدنی و فیزیولوژی بصورت کامل معرفی شده است.
کتاب دروس مربیگری درجه سه پیش نیاز مربیگری رشته های ورزشی امسال برای اولین بار در استان همدان به چاپ رسیده است.


1400/02/31
12:54:27
5.0 / 5
974
تگهای خبر: برنامه , رونمایی , كتاب
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو