عملكرد پژوهشی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۹

عملكرد پژوهشی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۹

به گزارش جاوید شو معاونت پژوهشی دانشگاه تهران در گزارشی، عملکرد بخش های مختلف این معاونت در سال ۱۳۹۹ را منتشر نمود.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، ساختار سازمانی معاونت پژوهشی دانشگاه تهران شامل اداره کل برنامه ریزی و نظارت پژوهشی، اداره کل پژوهش های کاربردی، اداره کل خدمات پژوهشی و انتشارات، اداره تجهیزات و کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد است.
همچون مهم ترین اقدامات اجرایی این معاونت میتوان به فعال سازی «خوشه های علمی» و عرضه گزارش های سیاستی، ایجاد شبکه های اجتماعی در رابطه با کرونا، ایجاد شبکه علمی مشترک با دانشگاه های بزرگ و هماهنگی با ستاد اجرایی فرمان امام و «صندوق شکوفایی و نوآوری» معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جهت اجرا و پشتیبانی از طرح ها را نام برد.
همینطور طبق آنچه از جانب روابط عمومی دانشگاه تهران انتشار یافته، مهم ترین فعالیتهای پژوهشی این معاونت هم شامل مقالاتی با عناوین «شناسایی مولکول های سطحی آبستن ویروس و غیرفعال سازی آن ها»، «شناسایی بیوفیزیکی عوامل موثر بر غیرفعال شدن آنزیم های اصلی ویروس»، «طراحی، تدوین و ثبت ماسک شفاف الکترومغناطیسی برای دفع ویروس» و... هستند.
فعالیتهای این معاونت به تفکیک ادارات کل و هم جزئیات بیشتر از حوزه های تحت هدایت این معاونت، در فایل زیر قابل دسترسی است:
گزارش عملکرد معاونت پژوهشی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۹1400/01/22
13:11:37
5.0 / 5
984
تگهای خبر: برنامه , خدمات , كتاب
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو