دبیر اجرایی جشنواره نمایش عروسكی خبر داد:

همه آثار نمایش عروسكی تهران-مبارك از سامانه ها پخش می شوند

همه آثار نمایش عروسكی تهران-مبارك از سامانه ها پخش می شوند

جاوید شو: دبیر اجرائی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی مبارک آگاهی داد که تمام آثار شرکت کننده در این جشنواره، در طول دوره برگزاری آن در دسترس علاقه مندان در فضای مجازی و سامانه های میزبان آثار این رویداد خواهند بود.مهدی حاجیان دبیر اجرائی هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک اظهار داشت: بمنظور دسترسی سهل تر مخاطبان به نمایش های این دوره از جشنواره، تمام آثار شرکت کننده در بازه زمانی جشنواره (۱۰ تا ۱۷ اسفند ماه) در ۴ سامانه میزبان آثار قابل دسترسی هستند. به این معنا که تمام آثار در طول برگزاری جشنواره پخش می شوند و بنا بر این جدول نمایش آثار نداریم.

تماشای کدام نمایش ها رایگان است؟

حاجیان افزود: مخاطبان فقط برای دیدن نمایش های صحنه ای جشنواره باید بلیت تهیه کنند یا از کدهای مخصوص استفاده کنند ولی تماشای نمایش های بخش های فضای باز، محیطی، سنتی، ایده های نو و فضای مجازی رایگان است.به گفته او، آثار این دوره از جشنواره نمایش عروسکی بوسیله سامانه های «تلویزیون تئاتر ایران»، «تیوال»، «نمایش نت» و «هاشور» در دسترس مخاطبان خواهند بود.

حاجیان اضافه کرد: تلاش بر این است که نمایش آثار از ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۱۰ اسفند ماه شروع شود و این نمایش ها تا ساعت ۱۸ روز یکشنبه ۱۷ اسفند ماه، یعنی تا قبل از شروع اختتامیه، قابلیت استفاده و دسترسی را داشته باشند.

هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک با یاد زنده یاد گلزار محمدی، دبیر فقید این جشنواره و با دبیری اجرائی مهدی حاجیان با بهره بردن از ظرفیت های فضای مجازی دهم تا هفدهم اسفند سال جاری برگزار می گردد.منبع:

1399/12/09
14:42:49
0.0 / 5
1036
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو