خانه هنرمندان ایران میزبان نقاشی كودكان تهران می شود

خانه هنرمندان ایران میزبان نقاشی كودكان تهران می شود

جاوید شو: آثار برگزیده دومین دوره مسابقه نقاشی کودکان تهران با عنوان «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه مان ببینم» از ششم بهمن ماه در خانه هنرمندان ایران به نمایش درخواهد آمد.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایرنا از اعلام روز شنبه اداره کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران، این نمایشگاه از ۶ تا ۱۴ بهمن ماه در خانه هنرمندان و باتوجه به شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد. همین طور به صورت آنلاین بوسیله نشانی tehrancpc.ir قابل دسترسی خواهد بود.
در دومین دوره مسابقه نقاشی با عنوان «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه مان ببینم»، ۱۴ هزار و ۸۵۰ اثر شرکت داشتند که از این میان یک هزار و ۸۰۰ اثر توسط هیات داوری انتخاب و به مرحله دوم داوری راه یافتند و در مرحله دوم از میان یک هزار و ۸۰۰ اثر، ۲۰۳ اثر انتخاب شدند.
ایرج طهماسب نویسنده، بازیگر و کارگردان، محمدعلی بنی اسدی نقاش، تصویرگر و کارتونیست، جمال الدین اکرمی نویسنده، شاعر و تصویرگر، حدیثه قربان تصویرگر و آتوسا صالحی شاعر و نویسنده داوری این مسابقه را برعهده داشتند.
سال گذشته ۹هزار و ۳۰۰ اثر از طرف کودکان برای دبیرخانه ارسال شد اما در این دوره حضور شرکت کنندگان بیش از ۴۰ درصد افزایش داشته است.


منبع:

1399/11/04
14:50:51
0.0 / 5
1089
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو