توسط اداره فرهنگ و ارشاد تهران؛

اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی

اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی

به گزارش جاوید شو اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی بزودی و طی روزهای دیماه توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران برگزار می گردد.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه فناوری های فرهنگی، توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با همکاری بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و موسسه فرهنگ و هنر در محیط مجازی، با حمایت منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد و موسسه پویا مهر برگزار می گردد.
هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری های فرهنگی بعنوان منابع خلاق سرمایه پذیر و اتصال آنها به سرمایه گذاران تخصصی عنوان شده است.
از خصوصیت های این رویداد، حضور سرمایه گذاران و مراکز حمایتی صنایع خلاق است. بدین سان سرمایه گذاران بخش خصوصی، صندوق اعتباری هنر، صندوق کارآفرینی امید، مدیران مراکز رشد، مدیران شتاب دهنده های تخصصی، مدیران صندوق های خطرپذیر، مدیران ارشد دولتی از دستگاههای ستادی و اجرایی کشور و... در این رویداد مشارکت می کنند.
همچنین فراخوان شناسایی ایده های نوآورانه و فناورانه با محوریت تکنولوژی های جدید دیجیتال سرمایه پذیر در محورهای سینما، پویانمایی و تئاتر، چاپ و نشر و رسانه های خبری، هنرهای تجسمی، مد و لباس، تبلیغات، دکوراسیون و معماری، موسیقی، بازی های کامپیوتر های و صنایع سرگرمی تنظیم شده است.
علاقهمندان برای ثبت نام در این رویداد می توانند به پایگاه اینترنتی www.abrezendegi.ir رجوع کنند.
زمان ثبت نام از ۳۰ آذر تا ۳۰ دی و زمان برگزاری رویداد مذکور هم، طی روزهای بهمن ماه در محل گردشگری آسمان نمای گنبد مینا در تهران خواهد بود.


منبع:

1399/10/06
19:47:41
5.0 / 5
945
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو