وزیر ارشاد مطرح كرد؛

امروز امنیت نرم نقش مهمی در جامعه ایفا می كند

امروز امنیت نرم نقش مهمی در جامعه ایفا می كند

به گزارش جاوید شو سید عباس صالحی اظهار داشت: امروز امنیت نرم نقش مهم تری را نسبت به امنیت سخت ایفا می كند، بدین جهت اقدامات آشكار و پنهان نیروی انتظامی كمك می نماید شاهد اتفاقات خوب در فضای اجتماعی كشور باشیم.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز یکشنبه ۲۷ مهر در دیدار با کارکنان نیروی انتظامی با گرامیداشت و تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: در دو دهه اخیر نیروی انتظامی بعنوان یکی از سرمایه های اجتماعی جامعه نگاه حرفه ای، تخصصی و تنش زدا و پیشگیرانه را در پیش گرفته است. یکی از دستاوردهای مهم نیروی انتظامی در این سال ها بهره گیری از فناوری و فضای هوشمند در جریان حفاظت از کشور بوده است.
وی اضافه کرد: امروز امنیت نرم نقش مهم تری را نسبت به امنیت سخت ایفا می کند، بدین جهت اقدامات آشکار و پنهان نیروی انتظامی کمک می نماید شاهد اتفاقات خوب در فضای اجتماعی کشور باشیم. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای مراجعان از جنس فرهنگ و هنر است و این امر اقتضا می کند تا با صبوری و تحمل بیشتر در رابطه با این افراد برخورد داشته باشیم.
در ادامه این دیدار کارکنان نیروی انتظامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ارائه آخرین اقدامات خود در حوزه انتظامات پرداخته و گزارش تفصیلی از خدمات این بخش ارائه کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخر از زحمات و کوشش های فعالان نیروی انتظامی در کشور خصوصاً کارکنان نیروی انتظامی این وزارتخانه قدردانی کرد.
هفته نیروی انتظامی در سال ۹۹ از ۲۷ مهر تا دوم آبان است. بنا بر اعلام مسئولان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، برنامه های امسال هفته نیروی انتظامی از ۲۷ مهر آغاز خواهد شد و به مدت یک هفته تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت.


منبع:

1399/08/05
23:09:30
5.0 / 5
1708
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان جاوید شو
جاوید شو جاوید شو