داوری هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی كانون شروع شد

داوری هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی كانون شروع شد

جاوید شو: داوران «دوسالانه ملی هنرهای تجسمی آفرینش» كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان بررسی بیشتر از ۲۸۰۰ اثر رسیده به دبیرخانه این رویداد هنری را شروع كردند.


به گزارش جاوید شو به نقل از روابط عمومی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، با شعار «تمرین زندگی» و با سوژه «رنگ مهربانی» آثار منتخب این دوسالانه، بهمن ۹۷ به نمایش درمی آیند.
معاونت فرهنگی كانون در شش دوره ی قبل به منظور بروز استعدادهای هنری كودكان و نوجوانان و احداث فضایی برای رشد و پرورش این استعدادها دوسالانه ی ملی هنرهای تجسمی را برگزار كرده است.
در این دوره باز اداره كل آفرینش های ادبی و هنری كانون با محوریت شعار محوری سال ۹۷ كانون «تمرین زندگی» و سوژه «رنگ مهربانی» فراخوان خودرا منتشر نمود.
نقاشی، خوش نویسی، عكاسی، سفال گری و هنرهای بومی و سنتی مجموعه آثار قابل پذیرش در این رخداد هنری بود كه بامداد روز ۹ دی داوری این آثار شروع شده است.
با بیان دبیرخانه این جشنواره الان ۱۲۸۹ اثر در بخش نقاشی، ۳۷۲ اثر در بخش خوش نویسی، ۴۳۳ اثر در بخش سفال گری، ۴۰۲ اثر در بخش عكاسی و ۴۰۰ اثر بومی و سنتی و در مجموع ۲۸۹۶ اثر به داوری گذاشته شده است.
هیات داوران بخش نقاشی را معصومه فاضلی مقدس، فیروزه ولدآبادی و رضا عبدلی می سازند. همین طور بهزاد ابوالقاسم حسینی، هدی محسنی و عبدالعظیم آذرخیل داوران بخش سفال گری را بر عهده دارند.
در عین حال مامك یحیی پور، لیلا سادات خوانساری و علیرضا كریمی صارمی داوران بخش عكاسی اعلام شده اند. همین طور در بخش خوشنویسی مریم علی بیگی، مریم حسین پور و الهه خاتمی و در بخش هنرهای بومی و سنتی فاطمه میرمحمدصادقی، پروین قهرمانی نژاد و لیلا كفاش زاده داوری آثار را بر عهده دارند.
تمام اعضای مراكز ثابت، فراگیر، سیار و پستی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان امكان حضور در این رویداد هنری را داشته اند.
زمان برگزاری نمایشگاه آثار برتر این جشنواره كه با هدف احداث فضای رقابت سالم بین اعضای كانون، شناسایی و تشویق اعضای مستعد در فعالیت های هنری و احداث فضای رقابت سالم بین مربیان اعضای كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان برگزار شده است، بزودی اعلام خواهد شد.1397/10/11
22:58:53
5.0 / 5
4799
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو