با صدور احكامی از سوی محمدمهدی دادمان؛

دستیار ویژه و رئیس حوزه ریاست حوزه هنری منصوب شدند

دستیار ویژه و رئیس حوزه ریاست حوزه هنری منصوب شدند

جاوید شو: رئیس حوزه هنری در احكام جداگانه ای سید امین باطنی و حسام سالكی را بعنوان دستیار ویژه و رئیس حوزه ریاست حوزه هنری منصوب نمود.


به گزارش جاوید شو به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری در احکام جداگانه ای سیدامین باطنی و حسام سالکی را بعنوان دستیار ویژه و رئیس حوزه ریاست حوزه هنری منصوب نمود. در متن حکم انتصاب دستیار ویژه رئیس حوزه هنری آمده است:
«برادر فرهیخته، جناب آقای سیدامین باطنی هنر در معنای راستین آن، جوشش شعور باطنی انسان و تجلی پیوند ذاتی او با حقیقت عالم وجود است و حوزه هنری از پیوند ولایی مردان و زنانی شکل گرفت که جان هایشان را منزل روح خدا خواسته، جهاد را شیوه زیستنِ خود اختیار کرده و هنرِ متعهد به حقیقت را آفریده اند. در فصل نو از تعالی این شجره، باری بر دوش بنده است که جز با همراهی همراهان صدیق، مجاهد و مؤمن به این آرمان، به سرمنزل مقصود نخواهد رسید. نقش مؤثر در این عرصه از آن کسی است که این معنا را به عمق جان دریافته و بر محوریت انسان هنرمند در بالندگی این نهاد اجتماعی معظم، واقف باشد. به همین دلیل از جنابعالی که دارای روحیه انقلابی، شایستگی های علمی و عملی و آشنا با ظرایف و لطایف جهان هنر و ادبیات هستید، می خواهم تا بعنوان «دستیار ویژه»، بنده را در انجام این وظایف خطیر یاری رسانده و به صورت ویژه، برنامه ای جامع برای تعالی شبکهانسانی حوزه هنری انقلاب اسلامی ارائه نمایید. شرط توفیق به دنبال گیری ماموریت های محوله، ابتناء بر رویکردهای تحولی و ارتباط مؤثر با بدنه گسترده جبهه هنر و اندیشه انقلاب اسلامی است. امید که با توکل به حضرت حق، توسل به وجود مقدس امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و دعای ایشان، همگی در انجام وظایف و تکالیف خویش موفق و مؤید شویم.
محمدمهدی دادمان
رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی» سید امین باطنی متولد ۱۳۶۸ طلبه حوزه علمیه تهران و فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران، وی دانش آموخته رشته جامعه شناسی دانشگاه تهران، مسئول بسیج دانشجویی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران و دبیر ادبیات است. باطنی قبل از این دستیار ویژه قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی بود. محمد مهدی دادمان در حکم دیگری حسام سالکی را بعنوان رئیس حوزه ریاست حوزه هنری منصوب نمود.
در متن حکم انتصاب سالکی آمده است: «برادر ارجمند جناب آقای حسام سالکی هنر تجلی حقیقت است در جان هنرمند؛ حوزه هنری از روزگار «حوزه اندیشه و هنر اسلامی» تا عصر «حوزه هنری انقلاب اسلامی» متعهد شده است به جوشش و پویش این حقیقت. در فصل نو از تعالی این شجره، باری بر دوش بنده است که جز با همراهی همراهانِ صدیق، مجاهد و مؤمن به این آرمان، به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
بر این اساس و باتوجه به تجربه متراکم فرهنگی، توانمندی مدیریتی، ظرفیت های ارتباطی و سوابق روشن در حوزه هنری انقلاب اسلامی، جناب عالی را بعنوان مدیر حوزه ریاست منصوب می کنم و انتظار دارم تا:
۱. مدیریت امور دفتر اینجانب، تنظیم جلسات و ساماندهی مکاتبات ویژه حوزه ریاست را برعهده گرفته و برای بهره مندی هرچه بهتر از مشاوران و دستیاران تدبیر کنید.
۲. زمینه تعامل مستمر با گستره هنرمندان عزیز، نخبگان و کنشگران جبهه اندیشه و هنر انقلاب اسلامی را فراهم آورده و ساز و کاری جهت بهره مندی مؤثر و چابک از مشورت ایشان طرح ریزی و اجرا کنید.
۳. زمینه ساز انتقال انتظارات مدیریت به اجزای سازمان و پیگیر تحقق آنها از یک سو و از طرف دیگر انتقال دهنده پیشنهادها و انتقادات تک تک همکاران خدوم و عزیز حوزه هنری به مدیریت باشید.
۴. با ایجاد ساز و کاری پویا پیگیر تحقق مصوبات جلسات ستادی، ارجاعات مدیر حوزه و... باشید. توفیق در انجام این مسئولیت خطیر با برنامه ریزی صحیح و نظارت بر حسن اجرای آن، سعه صدر و ملاطفت، جدیت و پی گیری، توکل بر خدا و توسل به ذوات مقدس معصومین علیهم السلام دست یافتنی خواهد بود، ان شاءالله. برخود لازم می دانم از کوشش های شبانه روزی برادر ارجمند جناب آقای جواد سمنانی در حوزه ریاست تشکر کنم و برای ایشان توفیق الهی را در پیشبرد دیگر ماموریت های محوله خواستارم. محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی» حسام سالکی متولد ۱۳۶۰ و کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی فرهنگی است وی قبل از این معاون فرهنگی سازمان فرهنگی شهرداری یزد، مسئول دفتر ادبیات پایداری حوزه هنری استان یزد، معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان یزد بوده و مسئولیت های فرهنگی مدیریتی و اجرایی در استان مذکور داشته است.


منبع:

1399/04/24
14:06:12
5.0 / 5
3069
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان جاوید شو
جاوید شو جاوید شو