امروز در وزارت ارشاد؛

جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره نه ب جنگ

جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره نه ب جنگ

به گزارش جاوید شو جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره نه ب جنگ ظهر امروز در اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران برگزار می گردد.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، جلسه شورای سیاستگذاری اولین جشنواره «نه ب جنگ» با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و موسسه فرهنگی هنری فراسیمای پیام رسا امروز شنبه ۱۴ تیر با حضور اعضای شورای سیاستگذاری این رویداد در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می گردد.
جشنواره «نه ب جنگ» شامل حوزه های مختلف هنری شامل فیلم، انیمیشن، عکس، شعر، روایت، خاطره و دلنوشته، پادکست و پوستر است و آثار ارسالی با داوری امیر اسفندیاری، بهرام عظیمی، حمید بهمنی، محمد رضا میر حسینی، سعید فلاح فر، محسن جسور، سعید حق زارع، محمد حمادی، سارا قضاوتی و علی صدر داوری می شوند.
این جشنواره، مبحث ایستادگی در صلح را دنبال می کند و آثار موردنظر آن به دنبال دو مفهوم هستند؛ چه زمان به جنگ، نه می گوییم و چه زمان مقاومت و ایستادگی را دنبال می نماییم و باردیگر به جنگ نه می گوییم؟
اعضای شورای سیاست گذاری این جشنواره شامل امیر اسفندیاری (عضو شورا و هیات داوران)، حمید بهمنی( عضور شورا و هیات داوران)، سالار حسن زاده(عضو شورا و نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی)، پیام مهرنوش(عضو شورا و موسس جشنواره)، مسعود فتح اللهی (عضو شورا و مدیر انفورماتیک) و شیرین پارسا (عضو شورا و دبیر جشنواره) است.
نشست شورای سیاستگذاری جشنواره مذکور ساعت ۱۲ امروز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران واقع در سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی، کوی ارغوان، بلوار مروارید برگزار می گردد. در این جلسه، تصمیمات اجرایی و تاریخ فراخوان ارسال آثار جشنواره، اتخاذ می شود و در تارنمای رسمی جشنواره به نشانی www.nabejang.com اطلاع رسانی می شود.


منبع:

1399/04/16
17:52:26
5.0 / 5
2855
تگهای خبر: جشنواره , فرهنگ , هنر
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو