به پیشنهاد وزیر ارشاد و تصویب دولت؛

۳۵هزار هنرمند از پرداخت حق بیمه بهار ۹۹ معاف شدند

۳۵هزار هنرمند از پرداخت حق بیمه بهار ۹۹ معاف شدند

جاوید شو: مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از معافیت پرداخت حق بیمه 35 هزار هنرمند برمبنای مصوبه جلسه روز شنبه بیستم اردیبهشت وزیر ارشاد با معاون اول رئیس جمهور آگاهی داد.به گزارش جاوید شو به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پس از ظهر امروز (شنبه ۲۰ اردیبهشت) در جلسه ای به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری و با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، ۳۵ هزار هنرمند از پرداخت حق بیمه خود در روزهای کرونا معاف شدند.
سیدحسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با بیان این خبر، اضافه کرد: در این نشست که هیات مدیره و مشاروان صنفی صندوق اعتباری هنر هم حضور داشتند مقرر شد هنرمندان در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد از پرداخت سهم بیمه خود معاف شوند. بر طبق این موافقت، ۳۵ هزار نفر هنرمند تحت پوشش صندوق اعتباری هنر مشمول این بخشودگی می شوند.
سیدزاده اضافه کرد: مبلغ اعتباری تخصیص یافته به این بخشودگی ۳۵۰ میلیارد ریال است. این اقدام از این ماه (اردیبهشت) شروع می شود و نیازی به مراجعه حضوری هنرمندان نیست و صندوق اعتباری هنر تمامی اقدامات و مراحل این کار را انجام می دهد.


منبع:

1399/02/21
23:13:18
5.0 / 5
3196
تگهای خبر: فرهنگ , هنر , هنرمند
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
جاوید شو جاوید شو