برگزاری كلاس های آموزشی فرهنگسرای سرو در فضای مجازی

فرصت آموزش نوین با مخاطبان بیشتر

فرصت آموزش نوین با مخاطبان بیشتر

به گزارش جاوید شو در ایام تعطیلی به علت بیماری كرونا، فرهنگسرای سرو كلاس های خویش را به صورت مجازی و در چارچوب های جدیدی برگزار می نماید.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، با شیوع كرونا در كشور و تعطیلی مراكز فرهنگی و هنری امكان برگزاری كلاس های آموزشی و كارگاه های هنری به صورت حضوری وجود ندارد. با عنایت به این كه آموزش تعطیل شدنی نیست و همواره باید پیوند بین مخاطب و مدرسان حفظ شود، ضرورت برگزاری كلاس ها در چارچوب های دیگری احساس می شود. علاوه بر این در ایام كرونایی كه درخواست می شود در خانه هایمان بمانیم، اوقات فراغت بیشتری در اختیار داریم و خوب است كه با فرا گرفتن هنرهای جدید این اوقات را پر نماییم و سرگرم شویم.
در این راستا فرهنگسرای سرو در چارچوب طرح «جشنواره خدمت» كلاس های آموزشی خویش را در فضای مجازی برگزار می كند؛ شیوه برگزاری این كلاس ها چنین است كه مدرس كلاس در چارچوب ویدئو مباحث موردنظر خویش را تدریس كرده و از راه صفحه اینستاگرامی فرهنگسرای سرو منتشر می شود. علاوه بر این در چارچوب های عكس، گزینش محتوا، پوستر، اینفوگرافی، پادكست های آموزشی هم مطالب آموزشی عرضه می شود.
تاكنون برخی از كلاس های آموزشی این مركز همچون كلاس های خوشنویسی، طراحی و نقاشی، مبانی موسیقی، آموزش های كودكان در دوره مهد و پیش دبستانی، موسیقی، زبان انگلیسی گروه سنی كودك، نوجوان و بزرگسال و داستان نویسی و فیلمنامه نویسی از مقدماتی تا پیشرفته به صورت ویدئو در فضای مجازی انتشار یافته و در اختیار عموم قرار دارد.
فرصت برگزاری كلاس در فضای مجازی باوجود محدودیت هایی كه داراست، فضای متنوعی را پیش روی مخاطبان قرار داده است. در كنار استفاده از تكنولوژی های نوین و به روز در آموزش، برگزاری كلاس ها در فضای مجازی سبب می شود تا كلاس ها مخاطبین بیشتری پیدا كند.
علاقه مندان برای اطلاع از دوره های در حال برگزاری و استفاده از كلاس های فضای مجازی به شبكه های اجتماعی @farhangsara_sarv رجوع كنند.منبع:

1399/01/15
22:11:42
5.0 / 5
3291
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو