توسط فرهنگسرای رسانه؛

ویژه برنامه های سپاسگزاری از مدافعان سلامت

ویژه برنامه های سپاسگزاری از مدافعان سلامت

به گزارش جاوید شو رئیس فرهنگ سرای رسانه از برگزاری ویژه برنامه های فصل بهار فرهنگ سرای رسانه، با رویكرد تجلیل از مدافعان سلامت اطلاع داد.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، مهدی محمدی رئیس فرهنگسرای رسانه از برگزاری ویژه برنامه های فصل بهار فرهنگ سرای رسانه، با رویكرد تجلیل از مدافعان سلامت اطلاع داد و اظهار داشت: با توجه به این كه به سبب شیوع بیماری كرونا و تا اطلاع ثانوی و بازگشت شرایط به حالت عادی، مجموعه برنامه های فرهنگ سرای رسانه به صورت مجازی برگزار می شود؛ بر آن شدیم تا علاوه بر برگزاری كلاس های آموزشی به صورت مجازی، با طراحی ۳ ویژه برنامه، از نگاه فرهنگ، هنر و رسانه نگاهی متفاوت به مساله اول امروز جهان بیاندازیم.
وی اضافه كرد: مهم ترین نكته ای كه ما در طراحی ویژه برنامه ها در نظر گرفتیم تجلیل از مدافعان سلامت بود، كسانی كه این روزها مبارزان صف اول مقابله با كرونا هستند و كمترین وظیفه ما در قبال آنها مراقبت بیشتر از سلامتی خود و دیگران و تجلیل كوتاهی برای ثبت جانفشانی های این عزیزان در تاریخ است.
رئیس فرهنگسرای رسانه در تشریح این برنامه ها اظهار داشت: مسابقه بزرگ نقاشی كودكان با عنوان «رنگ، رنگ تا پیروزی» با رویكرد بازتاب مبارزه با بیماری كرونا و تلاش جهادی پزشكان و كادر درمانی در نقاشی های كودكانه، ویژه گروه سنی ۳ تا ۱۲ سال انجام می شود. جهت شركت در این مسابقه، خانواده كودكان علاقه مند باید عكسی از نقاشی كودكانشان با هشتگ #رنگرنگتا_پیروزی در صفحه اینستاگرام خود منتشر كنند. پویش ملی قدردانی از جهادگران سلامت با عنوان «به تو افتخار می كنم...» دیگر ویژه برنامه فرهنگ سرای رسانه است. در این برنامه رو به دوربین تلفن های همراهمان، در كمتر از یك دقیقه و با جمله «به تو افتخار می كنم...» از تلاشگران صفِ اول مبارزه با كرونا تقدیر می نماییم و با هشتگ #بهتوافتخار_می كنم در صفحه اینستاگرام خود آنرا به اشتراك می گذاریم.
محمدی در ادامه گف: مسابقه رسانه ای و شهروندی «جانِ من، ایرانِ من» در ۲ بخش كلی «نوشتار رسانه ای» شامل گزارش، مصاحبه، یادداشت، مقاله و تولیدات محتوایی برجسته و اثرگذار در فضایی مجازی (شامل توییت، پست اینستاگرام و...) و «تصاویر رسانه ای» شامل عكس، گزارش های ویدیویی (vlog) و فیلم یك دقیقه ای برای ۲ گروه اهالی رسانه و شهروندان در ۷ محور كلی طراحی شده است.
وی همینطور اظهار داشت: زحمات شبانه روزی پزشكان، پرستاران و كادر درمانی بیمارستان ها و سایر دستگاه های امدادرسان برای مقابله با ویروس كرونا؛ تلاشهای شبانه روزی دستگاه های خدمت رسان، صنایع و بخش های عمومی كه در شرایط اپیدمی كرونا كماكان به مردم خدمت می كنند؛ نوروز باستانی ایرانی ها و كرونا؛ فعالیت داوطلبانه و جهادی گروه های جهادی و نیروهای مسلح شامل سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی برای خدمت رسانی به مردم و صدمه دیدگان؛ همدلی و اتحاد مردم در پخش وسایل ضروری بهداشتی به صورت خودجوش؛ بهبودیافتگان كرونا و ادامه مسیر زندگی و كوشش برای آگاهی بخشی صحیح و تشخیص اخبار غلط و شایعات، ۷ محور اصلی این مسابقه است.
رئیس فرهنگسرای رسانه در انتها اظهار داشت: علاقه مندان جهت شركت در هر یك از این پویش ها و مسابقات تا آخر فروردین ماه مهلت دارند. ذكر این نكته هم الزامی است كه اگر صفحه شخصی شركت كنندگان خصوصی است، لازم است آثار خویش را به دایركت صفحه رسمی فرهنگ سرای رسانه به نشانی @farhangsararesaneh ارسال نمایند.

1399/01/06
12:31:10
5.0 / 5
3286
تگهای خبر: برنامه , دستگاه , سلامت , شركت
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
جاوید شو جاوید شو