به همت فرهنگسرای خاتم (ص)

نرم افزار نوروز در خانه تولید شد

نرم افزار نوروز در خانه تولید شد

جاوید شو: مدیر مراكز فرهنگی هنری منطقه 18 از تولید نرم افزار سرگرمی و آموزشی نوروز در خانه  خبر داد.به گزارش جاوید شو به نقل از مهر، سید احمد موسوی، هدف از تولید این نرم افزار را تامین اوقات فراغت مفید برای اعضاء خانواده به ویژه كودكان در روزهای تعطیلات نوروزی خواند و اظهار داشت: باتوجه به شیوع بیماری كرونا و لزوم كاهش مسافرت ها و رفت و آمدها در نوروز ۹۹ باید برنامه ها و كارهای مفید و سرگرم كننده برای گذران اوقات فراغت خانواده ها در منزل طراحی و تولید كرد. به همین دلیل فرهنگسرای خاتم (ص) به طراحی و تولید نرم افزار سرگرمی و آموزشی «نوروز در خانه» با بخش های متنوع اقدام نموده است.
وی در باره محتوای این برنامه نیز اشاره كرد: هفت سین، تقویم، پیام های تبریك و گردش در تهران با تور مجازی همچون بخش های ویژه نوروزی این برنامه است. هم چنین بخش ویژه كودكان شامل آیتم های آشنایی با بازی های كودكانه، قصه كودكانه، كاردستی كودكانه و معرفی كتاب كودك است و بخشی با عنوان نكته های كرونایی به دانستنی های ضروری در ارتباط با پیشگیری و مقابله با بیماری كرونا پرداخته و بخشی نیز شامل فیلم و انیمیشن جهت استفاده مخاطبان طراحی شده است.
موسوی به سهولت دسترسی به این برنامه اشاره نمود و اظهار داشت: شهروندان می توانند با لینك https: //khatam.farhangsara.ir/noroz99.aspx به این برنامه كاربردی دسترسی داشته و بسادگی از آن استفاده كنند.
وی همین طور به برگزاری دوره های آموزشی مراكز فرهنگی هنری منطقه ۱۸ با استفاده از امكانات فضای مجازی اشاره نمود و افزود: با هدف مقابله با كرونا و پیش گیری از ابتلاء مخاطبان فرهنگسرای خاتم (ص) و سایر مراكز و كتابخانه های تحت پوشش در منطقه، شبكه آموزش مجازی تشكیل و اكثریت قریب به اتفاق كلاس ها و دوره ها به صورت مجازی و آنلاین انجام می شود.
مدیر مراكز فرهنگی هنری منطقه ۱۸ هم چنین از تولید نرم افزار اینفوكرونا توسط فرهنگسرای خاتم (ص) آگاهی داد و اظهار داشت: در این برنامه با استفاده از اینفو گرافی، فیلم، عكس و متن، گزیده ای از مفیدترین دانسته ها در باره ویروس كرونا، راه های شناخت، پیشگیری و درمان آن ارائه شده و این برنامه بوسیله نرم افزار بازار، كانال فرهنگسرای خاتم (ص) و هم چنین لینك https: //khatam.farhangsara.ir/noroz99.aspx برای تمام علاقه مندان قابل دریافت و استفاده است.


منبع:

1399/01/05
13:23:27
5.0 / 5
3841
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
جاوید شو جاوید شو