یك روز بازی بلاعوض برای كودكان و والدین

یك روز بازی بلاعوض برای كودكان و والدین

جاوید شو: یك سازمان مردم نهاد تصمیم دارد در یك روز، خانواده ها را با چند بازی به صورت بلاعوض آشنا كند؛ تا فرصت كودكی كردن را از فرزندانشان نگیرند.


به گزارش جاوید شو به نقل از ایسنا، پروژه مردم نهاد قایم باشك با همكاری یك فروشگاه فرهنگی و مجموعه های تجاری تصمیم دارند تا با پویش آبتودل به والدین بیاموزند كه هیچ چیز، جایگزین روزهای طلایی كودكی كودكانمان نیست.
این برنامه روز چهارشنبه ۱۴ آذرماه از ساعت ۱۷: ۳۰ تا ۱۹: ۳۰ در بوكلند اقدسیه برگزار می گردد و خانواده ها می توانند همراه با كودكان بالای چهار سال در آن شركت نمایند. ورود برای عموم در این برنامه آزاد و بلاعوض اعلام شده است.
در این پروژه اهتمام میگردد با كودكان و خانواده های آنها قایق سازی، نقاشی كردن و قصه خوانی صورت گیرد و به خانواده ها آموزش داده شود تا در شرایط سخت هم می توان به راحتی از كودكان خود مراقبت كنند.
بنا بر این غرفه های ساخت اوریگامی برای كودكان و بزرگسالان، بازی های گروهی، نقاشی و رنگ آمیزی برگزار می گردد.
این برنامه در امتداد برنامه های انجمن راه و با همكاری نهادهای دیگر اجرا میگردد.
انجمن راه با هدف افزایش آگاهی در حیطه ی بهداشت و سلامت جنسی فعالیت خودرا آغاز نموده و در این راه از همراهی تعدادی از پزشكان، اپیدمیولوژیست ها، روان پزشكان، روان شناسان، متخصصان آموزش و هنرمندان برخوردار شد. چشم انداز این انجمن دسترسی سهل همه‌ی افراد جامعه به منابع علمی، قابل اعتماد و متناسب با سن در حوزه ی بهداشت و سلامتی جنسی اعلام شده است. در همین راستا دو پروژه‌ی «كنترل اس» در حوزه‌ی آموزش بهداشت جنسی و جلوگیری از بیماری های آمیزشی و «قایم باشك» با هدف آموزش جلوگیری از كودك آزاری جنسی تعریف شده است.

1397/09/13
14:54:34
5.0 / 5
4773
تگهای خبر: برنامه , فرهنگ , هنر , هنرمند
این پست جاوید شو را پسندیدید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
جاوید شو جاوید شو